Family train

autor: | Lis 19, 2019 | Školní aktuality

Kam až by takový běžný otec byl schopen zajít, aby mohl strávit po rozvodu více času se svými dětmi? Pomůže perfektní paruka, trochu make-upu a šaty pro každou příležitost, aby otec Daniel alias chůva Mrs. Doubtfire začal žít se svou rodinou šťastnější život?
To byla jedna z otázek, která mohla napadnout i žáky 9. ročníku naší školy, když sledovali divadelní hru v anglickém jazyce Family train. Jeli se na ni podívat dne 15.11. do Besedního domu do Vyškova, kde ji uvádělo brněnské studentské divadlo Domino.
„Rodinný vlak“ v podání mladých, amatérských herců nabídl úsměvné i smutnější scénky z rodinného života po rozvodu. A doufám, že našim žákům kromě poslechu angličtiny přinesl i kousek zábavy.

A. Šullová