Informace k zahájení školního roku

autor: | Srp 23, 2019 | Provozní informace

Školní rok 2019/2020 začíná v pondělí 2. září 2019, v 8:00 hodin, seznamy dětí 1. ročníku budou od 29. 8. 2019 k nahlédnutí v budově na ulici Habrovanská. První den si děti přinesou pouze aktovku a přezůvky v plátěném pytlíku.

Upozorňujeme na probíhající rekonstrukci ul. Tyršova a na ztížený přístup do budovy. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti. Autem nelze k budově přijet! Po dohodě s městskou policií bude tento den dopoledne tolerováno bezplatné parkování na náměstí.

Předpokládaný konec činností 2. září: 1. ročník cca 8:45 h, ostatní ročníky cca 9:40 h. Obědy budou vydávány již od 10 h do 13 h.

Družina bude v provozu od 3.9.

Třídy 1. ročníků 2019/2020 budou umístěny na pracovišti ZŠ na ulici Tyršova. Informace týkající se výuky budou rodičům sděleny na začátku září, zatím prosíme pouze o obstarání následujících pomůcek:

• aktovka, pouzdro
  • přezůvky v plátěném pytlíku (děti přihlášené na obědy a do družiny 2x)
  • cvičební úbor (tričko, trenýrky, cvičky – vše v plátěném pytlíku, plavky, koupací čepice)
  • pastelky – základní barvy v pouzdře
  • trojhranná tužka 3x (č. 2)
  • tuhé lepidlo – tyčinka Kores (velká)

Ostatní pomůcky zakoupí po dohodě s rodiči škola.

Přehled umístění tříd:

• Pracoviště Tyršova: 1 .A, B, C, 2. A, B, C, 3. A, B, 4. C