Minifotbal

autor: | Říj 14, 2013 | Školní aktuality

Minifotbal

V úterý 1.10.2013 se žáci 8. a 9.ročníku zúčastnili v konkurenci 11 škol okrskového kola turnaje v minifotbalu, který se hraje na polovinu hřiště systémem 6+1. Ze tří nalosovaných skupin postupovali vždy první dva do baráže, ve které se následně rozhodlo o postupuijícím do okresního kola. Naši chlapci ve skupině postupně porazili Pustiměř (2:0), Tyršovku Vyškov (3:0) a Drnovice (2:0) a v následné baráži nedali šanci po výsledku 4:0 základce Ivanovic. V listopadu si tak zahrají ve Vyškově okresní kolo, které už se však bude hrát jako futsal. Naši školu reprezentovali: Jakub Polách, Michal Mrázek, Tomáš Prchal, Tomáš Formánek, Jiří Souček (všichni 8.C), Lukáš Fládr (9.A), Jan Sedlmajer, Vojta Bartošek, Martin Přecechtěl (všichni 9.B) a Lukáš Zima (9.C).