Okresní kolo OVOV

autor: | Kvě 13, 2016 | Školní aktuality

Okresní kolo OVOV – Bučovice 28. 4. 2016

Každoročně dochází v soutěžích Odznaku všestrannosti olympijských vítězů k drobným změnám. Běh na 60m byl přesunut až do krajského kola, sportovci tedy zápolili pouze v pěti disciplínách: hod medicinbalem vzad, kliky, švihadlo, trojskok a dribling.
Naši žáci a žákyně byli úspěšní jak v družstvech, tak v jednotlivcích. Družstvo ve složení: Natálie Jelínková, Eliška Sekaninová, Tereza Kolejková, Julie Sekaninová, Jiří Ševčík, Vojtěch Varta, Michal Ress a Tomáš Hlásenský, obsadilo krásné druhé místo a zajistilo si tak postup na krajské kolo (KK) v Brně.
Jednotlivci jsou rozděleni do kategorií podle ročníků narození. I zde jsme byli velice úspěšní. Medaile si z rousínovských žáků a žákyň odvezli: