Přírodovědná exkurze pro žáky 9. r.

autor: | Bře 3, 2020 | Školní aktuality

V rámci praktické výuky předmětů fyziky a chemie se můžou žáci 9. roč. zúčastnit exkurze, která bude zahrnovat komentovanou prohlídku vodní přečerpávací elektrárny v Dlouhých stráních a prohlídku ruční papírny ve Velkých Losinách. Na závěr jsme pak zařadili koupání v termálních lázních ve Velkých Losinách(cca 2,5 h), omezeně pak návštěvu zámku ve V. Losinách jako alternativu pro ty, kdo se nechtějí koupat.

• Termín: 5.5.2020 (odjezd v cca 8:00 h od školy, návrat v cca 20:30 h ke škole)
  • Cena: cca 900,- Kč (platí pro variantu s termálními lázněmi), 700,- Kč (platí pro variantu se zámkem a bez term. lázní)
  • Záloha: 450,- Kč bude stržena z účtu do 20.3.2020 ( zkontrolujte si prosím, zda máte na účtu dostatek peněz)
  • Cena zahrnuje: dopravu zájezdovým autobusem (cca 450,- Kč), vstupy ( elektrárna – 80,- Kč, ruční papírna – 70,- Kč, termální bazény – 300,- Kč/ 2,5 h, zámek – 100,- Kč)
  • Přihlášky: žáci si vyzvednou závaznou přihlášku u p. učitelky z chemie a podepsanou rodiči ji odevzdají nejpozději do 13.3.

Organizuje: p. uč. Šullová a Sekaninová

Image result for dlouhé stráně

Image result for papírny losiny

Image result for koupaliště velké losiny