Ve čtvrtek 18. června jsme si uspořádali Den s domácími mazlíčky. Sešlo se nám jich hodně: pejsek, kocourek, dva křečci, tři morčata, želva, andulka, kachnička. O svých mazlíčcích jsme si povídali, malovali je a sepisovali důležité informace. Kdo si ho nemohl přinést s sebou, ukázal alespoň jeho fotku.














