Adrenalinová zábava na paintballu a motokárách – výlet 8.B

Ve čtvrtek 13. června 2024 se žáci třídy 8.B s tř. učitelem p. Kunešem a paní  učitelkou Nevařilovou vydali na nezapomenutelný školní výlet do Brna. Cesta veřejnou dopravou byla plná očekávání a vzrušení. Na programu byly dvě akce, které si žáci vybrali.

  1. Paintball na Paintball Hall Brno: Po příjezdu na místo se žáci převlékli do sportovního oblečení a poslechli si pravidla. Poté se pustili do adrenalinové bitvy na paintballovém hřišti. Skrývání se za překážkami, strategie a střelba na soupeře a to všechno patřilo k nezapomenutelnému zážitku.
  2. Motokáry na Motokáry do Brna: Po obědě se žáci přesunuli na motokárovou dráhu, která je hned vedle výstaviště. Zde si mohli prakticky vyzkoušet rychlost a dovednosti při řízení motokár. Někteří se stali rychlými jezdci, jiní si užívali jízdu v klidnějším tempu.

Celý den byl plný smíchu, soutěživosti a společných zážitků a výlet jsme zakončili návštěvou Vaňkovky. Žáci se vrátili domů unavení, ale s úsměvem na tváři. Tento školní výlet určitě zůstane v jejich paměti na dlouho.

T. Kuneš