Zavzpomínali jsme na školní výlet ze sedmičky

Na konci 7. ročníku jsme s našim třídním učitelem p. Kunešem a paní učitelkou p. Šullovou z chemie vyrazili a na školní výlet do Olomouce. Vyrazili jsme autobusem brzy ráno z Rousínova do Vyškova, kde jsme přešli pěšky na vlakové nádraží. Odtud jsme vyrazili vlakem směr Olomouc hlavní nádraží, kde jsme vystoupili a vyšli jsme přes centrum města a uličkami směr Laser aréna Olomouc, na kterou se žáci velmi těšili. Žáci si zahráli v aréně strategické hry mezi sebou ve skupinkách. Potom jsme se vydali přes náměstí v Olomouci do Šantovky, kde měli žáci rozchod na jídlo a pití. V Šantovce jsme měli zajištěn bowling, kde jsme si zahráli suprově všichni i učitelé s námi. Po skončení jsme se pomalu sbalili a vyrazili směr vlakové nádraží. Na vlakovém nádraží nás zastihla prudká bouřka s deštěm a vlaky měly zpoždění, jeli jsme o něco později, ale domů jsme se dostali v pohodě a včas vlakem do Vyškova a potom autobusem zpět do Rousínova. Výlet se nám moc líbil a skvěle jsme si ho užili. Rádi na něj vzpomínáme.