Získali jsme nejvíce bodů v soutěži o výzdobu třídy

Naše třída 8.B vyhrála společně s třídou 9.B v soutěži o nejkrásnější výzdobu třídy na téma Státy světa s počtem 68 hlasů. Naše třídní téma byly Filipíny, které jsme si hlasování vybrali společně. Do hlasování se zapojilo 62 hlasujících z řad zaměstnanců školy a zástupců tříd v Žákovské radě. Každý z hlasujících vybíral tři nejlepší třídy, které seřadil od 1. do 3. místa. Za 1. místo byly tři body, za 2. místo body dva a za třetí místo 1. N Na druhém místě se s 53 body umístila 8.C (Egypt) a na třetím se 43 body 5.C (Španělsko). Na dalších místech pak následovaly 7.C (Vietnam, 36 bodů) a 7.A (Itálie, 29 bodů). Na přípravách a výzdobě jsme se podíleli všichni nějakou částí, až z toho bylo společné dílo. Z výhry jsme byli šťastni a užili jsme si dobrot. Děkujeme.