Atletika – Indiáni z Ameriky

autor: | Pro 22, 2017 | Školní aktuality

Před Vánocemi jsme se ještě stihli s dětmi v atletice vydat na další kontinent, kterým byla tentokrát Amerika a stali se z nás INDIÁNI. Děti byly velmi kreativní, vyrobily si vlastní čelenky a vymyslely jména jako Mazaná liška, Smrtící býk, Sojčí pírko, atd..

Na začátku jsme si ukázali, kde je Amerika a řekli si něco o indiánech. Poté se malí indiáni vydali na indiánský běh, během kterého si měli zapamatovat 3 symboly. Po doběhu dostali kartičku, ve které měli zakroužkovat ty symboly, které při běhu viděli.

Po splnění úkolu jsme se rozcvičili s náčelnicí “Křičící ženou”. Dětem se to tak líbilo, že jsme se rozcvičkou s pozdravem loučili i na konci tréninku.

Hlavním úkolem naší cesty bylo zvládnout stezku odvahy, na které zdolali plno překážek jako skolení bizona, postavení totemu či plížení.

S Amerikou se loučíme indiánsky – Óuvele, Abá núnú nú je,….

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv