Den přírodních věd v ZOO Brno

autor: | Lis 1, 2021 | Školní aktuality

Tato soutěž probíhá již několik let a naše škola se jako pravidelně zúčastnila. Bohužel v posledních letech nám účast překazila pandemie Covidu, avšak o to více se naši soutěžící do Brna těšili. Letošní klání bylo s podtextem „Kdo bzučí, je medvěd“ zaměřená na komunikaci a přenos informací. Otázky byly, jako vždy, velmi náročné, nicméně to nikoho neodradilo od zápalu soutěžení. Naši školu reprezentovaly dva týmy dívek z devátých ročníků. Odpovědi sice děvčatům nehrály do karet, ale na druhou stranu paní učitelka v soutěži učitelů zabodovala a umístila se mezi prvními.  Během soutěže se všichni dozvěděli spousty zajímavých informací a zhlédli chemickou show plnou výbuchů a ohňostrojů.

 

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv