Exkurze do Čistírny odpadních vod

autor: | Pro 8, 2023 | Školní aktuality

V listopadu 2023 se žáci osmých ročníků zúčastnili komentované exkurze v Čistírně odpadních vod ve Vyškově. Vzhledem k tomu, že si prošli celým procesem čištění odpadních vod a navštívili kalové hospodářství, prohloubili si vědomosti o vodě, kterou před exkurzí probírali.
A jak žáci exkurzi zhodnotili?

  • „I přes moji rýmu jsem cítil smrad“ Štěpán
  • „Vždy jsem chtěl vědět, jak se voda čistí.“ Adam
  • „Exkurze byla poučná.“ Nora
  • „Mají to tam dobře vymyšlené. “ Verča

Díky pracovnímu listu, který během celé exkurze doplňovali, si ověřili své znalosti o tom, proč a jak se čistí odpadní voda. Věřím, že pro žáky exkurze byla přínosem a budou na ni ještě dlouho vzpomínat.
Mgr. Gabriela Hradilová

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv