autor: | Lis 24, 2021 | Školní aktuality

HALLOWEEN pro prvňáky

Žáci devátých tříd si připravili na pondělí 1. listopadu pro všechny prvňáky halloweenské dopoledne. Dobrovolníci z řad žáků devátého ročníku si sami vymysleli a připravili stanoviště s halloweenskou tematikou, v pondělí ráno se oblékli do kostýmů a namalovali se a v 7:30 jsme se sešli před Tyršovkou.

V tělocvičně jsme si nachystali vše potřebné a v 8:00 se již dostavila třída 1.A, všechny tři první třídy se v tělocvičně postupně vystřídaly. Prvňáci chodili s „okem“ na lžičce slalom, absolvovali opičí dráhu s koštětem, házeli míčky do pusy čarodějnici, lovili strašidelné živočichy (pavouky, krysy a hady) z tajuplných krabic, vymalovávali si halloweenské obrázky a vyráběli duchy z lízátek, prolézali pavučinou, zdobili mandarinky (jakoby malé dýně) a mohli si nechat něco namalovat na obličej. Vypadalo to, že si společně strávený čas užívají jak prvňáci, tak deváťáci.