Horolezecká stěna a týmové hry

autor: | Úno 12, 2024 | Školní družina

V rámci odpolední družiny jsme navštívili vnitřní sportoviště vedle jídelny v budově školy na Tyršově ul.. Sportoviště je spíše pro menší počet lidí. Hodně nás láká horolezecká stěna a pro ty, kterým se kvůli jejímu zkosení lézt moc nedaří, je velmi atraktivní modrá žíněnková plocha pod stěnou. Někteří si zase staví menší domečky a bunkry ze čtvercových žíněnek. Protože je sportoviště pro menší skupiny, využili jsme malého počtu žáků a zahráli si týmovou hru založenou na hrubé motorice – předávání míčku nad hlavou, mezi nohama a kutálení po zemi. Kromě hrubé motoriky jsme si vyzkoušeli i různé herní strategie a ověřili jsme si, jestli nás dovedou k vítězství.
Mgr. Lenka Gáliková, 6. oddělení ŠD

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv