Informace k přihlášení ke školnímu Office 365 a Teams

autor: | Říj 20, 2021 | Provozní informace

Vážení rodiče a žáci,

informujeme vás a připomínáme o přihlášení do cloudového školního systému MS Office 365 pro žáky a možnosti stáhnutí desktopové aplikace MS Office 365 (video k instalaci a odkaz níže) do HW zařízení, žáci si po instalaci přihlásí svým školním žákovským e-mailem a heslem a také je možnost stáhnout si desktopovou aplikaci Teams do vašeho HW zařízení viz odkazy níže.

Nově příchozí žáci a žáci 1. tříd a třídy 6.D, kteří mají již aktivovaný a vytvořený žákovský přístup do školního systému Škola Online přes obdržený PIN, mají také vytvořen do 24 hod. i žákovský školní účet do cloudového školního systému Office 365 a aplikace Teams. Zprávu o aktivaci a přístupu do žákovského účtu v Office 365 mají žáci ve zprávách v systému Škola Online. Zprávu obdrží žáci přímo do zpráv od Školy Online s předmětem Byly Vám aktivovány služby Office 365 , ve zprávě budete mít informační text a žákovský e-mail a heslo  (pozor heslo zadáváte bez uvozovek ve zprávě), kterým se přihlásíte do Office 365 a do aplikace Teams, která slouží pro online výuku při distanční formě výuky.

Odkazy pro žáky:

Pokud žáci zapomněli a nebo si již nepamatují heslo k přihlášení do školního Office 365 a aplikace Teams z loňského roku nebo máte nějaký jiný problém s přihlášení do Office 365 a aplikace Teams, kontaktujte mě prosím na e-mail kunest@www.zsrousinov.cz. Děkuji.

S pozdravem
T. Kuneš

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv