Karneval v ŠD

autor: | Bře 14, 2024 | Školní družina

Ve čtvrtek 22. 2. se v 5. a 6. ve školní družině konal tradiční karneval v maskách. Páté oddělení s “panem VY” Jiřím Němcem, Dis. ještě navázalo na středeční soutěžení a poté si užívali diskotéku s párty.
U nás v šestém oddělení jsme si nejprve prohlédli všechny masky + kostýmy a podle toho, co představují, jsme také zapózovali před foťákem. Následně jsme se vrhli na párty s diskotékou a občerstvením. Zatancovali jsme si na písničky z oblíbených filmů a udělali jsme mašinku. Velkým překvapením pro nás všechny i pro paní vychovatelku bylo, když kluci třeťáci najednou vytáhli tvarovací balónky s
pumpičkou a vytvořili z nich pro nás medvídky, meče a paní vychovatelce dokonce kytku. Moc děkujeme!
Všichni jsme se vyřádili a s přeplněným břichem pomalu odcházeli domů.
Mgr. Lenka Gáliková

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv