Modrozelený den – Den Země

autor: | Dub 16, 2018 | Školní aktuality

Každoročně připomínáme ve škole Den Země Modrozeleným dnem. Den Země je svátek věnovaný Zemi a každoročně se koná 22. dubna.  Je ovlivněn původními dny Země, které oslavovaly příchod jara. V moderním pojetí jde o ekologicky motivovaný svátek upozorňující na dopady ničení životního prostředí. V současnosti slaví Den Země miliardy lidí ve více než 193 státech světa. Den Země se tak stal největším svátkem, který slavíme společně na celé planetě bez ohledu na původ, víru či národnost.

Náš Modrozelený den ve škole letos připadá na pátek 20. 4. 2018. Připojte se k nám a přijďte do školy v modrém a zeleném oblečení. O velké přestávce proběhne před školou společné modrozelené focení.

Související obrázek

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv