Motýl, aneb výlet trochu jinak

autor: | Říj 14, 2021 | Školní aktuality

Ve čtvrtek 30.9.2021 se naše třída 6.A zúčastnila projektu Motýl, aneb výlet trochu jinak. Naše cesta začala ráno, kdy nás autobus dovezl na rozcestí v Pozořicích a dále už nás čekala cesta pěšky lesem k myslivecké chatě Jelenice. Po cestě pro nás měly paní učitelky připravený již první úkol – složit z rozházených lístečků smysluplný vzkaz.

Po příchodu k chatě nastal menší problém – paním učitelkám se nepodařilo chatu odemknout. I přes tuto drobnou překážku se podařilo rozdělat oheň a opracovat klacky na opékání. Než jsme si ale začali opékat špekáčky, čekala na nás jedna aktivita (výzdoba jména). Po obědě následovaly další hry, úkoly a sportovní aktivity. Kromě toho jsme se naučili spoustu nových věcí a poznali své spolužáky z trochu jiného pohledu. Den utekl jako voda a nás čekala cesta zpět. Myslíme si, že se ..Motýl” vydařil.

Druhý den jsme měli naplánovaný výlet do ZOO Brno. I když ráno krásně svítilo sluníčko, byla nám veliká zima. V ZOO jsme se zahřáli horkou čokoládou a pak se procházeli kolem výběhů se zvířaty. Zajímavé bylo sledovat krmení surikat. Výlet se nám velice líbil.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv