Polonéza a ples 2019

autor: | Bře 11, 2019 | Školní aktuality

Vše to vypuklo v říjnu 2018, kdy začaly naše první nácviky. Paní učitelky s námi měly velké trápení, protože naše synchronizace těžce pokulhávala. Jejich trpělivost neznala mezí a díky jejich usilovné píli jsme to dotáhli až do konce.
Přišel den D, 23.2. 2019, kdy jsme měli předvést, co jsme se za 4 měsíce naučili. Sešli jsme se v 17 hodin ve Slavíkovicích, už krásně načesaní a oblečení. Ještě jsme si stihli polonézu dvakrát vyzkoušet, a i přesto, že zkoušky dopadly katastrofálně, naše hlavní vystoupení vypadala výborně.
Uteklo to velice rychle a nemůžeme ani uvěřit, že už je vše za námi. Všichni jsme si užili ples podle svých představ.
Touto cestou bychom chtěli poděkovat vedení školy a paním učitelkám, že nám umožnily něco takového zažít. Velký vděk patří zejména paní učitelce Škrobové, Čáslavové a Grycové, které vedly nácviky, paní učitelce Mertové za krásnou výzdobu a panu učiteli Hýzlovi za organizaci.

Žákyně IX.A

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv