Pomůcky pro první třídy 2022-2023

autor: | Čvc 9, 2022 | Provozní informace

Prosíme o obstarání následujících pomůcek pro děti:

  • aktovka, pouzdro
  • trojhranná tužka číslo 2 – 2ks
  • kvalitní pastelky – základní barvy v pouzdře
  • přezůvky v plátěném pytlíku
  • kvalitní nůžky
  • obaly na sešity
  • tyčinkové lepidlo
  • starší tričko do VV (dle uvážení)
  • ořezávátko, guma
  • cvičební úbor, sálová obuv do tělocvičny v plátěném pytlíku

Vše prosím označit monogramem. Všechny první třídy budou umístěny na ulici Tyršova. Podrobnější informace obdrží rodiče první školní den a na třídní schůzce, která proběhne pravděpodobně v týdnu od 5. do 9. září.

Školní rok 2022/2023 začíná ve čtvrtek 1. září 2022 v 8:00, seznamy dětí budou od 26. 8. 2022 k nahlédnutí v budově na ulici Tyršova. První den si děti přinesou pouze aktovku a přezůvky v plátěném pytlíku.

Provoz družiny, včetně ranní (od 6.45 h), bude zahájen 2. září.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv