Republikové finále OVOV 2017

autor: | Zář 18, 2017 | Školní aktuality

Letos se konal již 8. ročník a opět nechyběla účast naší základní školy. Do finále se probojovali tři rousínovští žáci: Erik Dudaš, Michaela Tomanová a Natálie Jelínková. Bohužel do Brna odcestovali jen Erik s Míšou. A ani tady se nám nevyhnulo zranění, Erik musel na doporučení lékaře soutěž přerušit po třetí disciplíně. Zbytek akce si už užíval jen jako divák a velký fanoušek Míši. Michaela měla letos největší konkurenci, neboť se do soutěže jednotlivců započítávají i výkony všech soutěžících z družstev. Nakonec skončila nad očekávání dobře, udělala si dva osobní rekordy, v míčku a trojskoku a obsadila krásné 54. místo ze 113 účastnic. Doprovodný program byl opět velice bohatý, počasí perfektní, všichni si celé finále velice užili. A my už se těšíme na další ročník, i když víme, že to opět bude velká dřina a spousta práce.
Mgr. Markéta Sekaninová

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv