Školní ples

autor: | Bře 8, 2023 | Školní aktuality

V sobotu 4.3. 2023 se uskutečnil 26. společenský ples naší školy s předtančením žáků 9. ročníku.

Již od října jsme se každé pondělí odpoledne poctivě připravovali na tento nezapomenutelný večer. Na uskutečnění plesu se podílelo mnoho pedagogů, ale především paní učitelka Škrobová, Čáslavová a Grycová, které vedly nácviky, dále pak paní učitelka Mertová, která s žáky sál ve Slavíkovicích pro tento ples vyzdobila.

Týden před plesem byl hektický, ale nakonec se vše podařilo tak, jak má. Jedinou překážkou byl zdravotní stav některých žáků, ale i přes to jsme předvedli skvělý výkon. K tanci a poslechu hrála skupina Akcent. Na plese nechyběla bohatá tombola s krásnými cenami. Ples jsme si užili nejen my –  žáci 9. ročníku, ale i rodiče a vyučující. Na tento okamžik budeme ještě dlouho vzpomínat.

Valentýna Procházková, Diana Tomanová

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv