Školní ples 2024

autor: | Bře 21, 2024 | Školní aktuality

Dne 2.3. 2024 se konal ples Základní školy Rousínov, který byl pro mnohé z nás velkým zážitkem. Předtančení jsme nacvičovali již od října pod vedením paní učitelky Škrobové, Grycové a Čáslavové. V 18:30 hodin začala generální zkouška, na kterou se došlo podívat mnoho lidí. Dále následovalo fotografování všech tanečníků. Ve 20:00 hodin nás již čekalo hlavní vystoupení, na které jsme se dlouho připravovali. Po proslovu pana ředitele a našich spolužaček jsme zatančili polonézu na hudbu Antonína Dvořáka. Myslíme, že se nám vše podařilo podle plánu. V průběhu večera pak následovala další vystoupení žákyň ZUŠ a aerobiku Rousínov. Jako půlnoční překvapení si připravily taneční vystoupení některé žákyně 9. ročníku. K tanci nám hrála skupina Akcent a tancovalo se až do rána. Všichni jsme si ples velice užili a myslíme si, že to byl nezapomenutelný kulturní zážitek.

T. Pechová, E. Gajdová, B. Hladká

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv