Skvělý úspěch našich stolních tenistek

autor: | Lis 24, 2023 | Školní aktuality

V říjnu 2023 se uskutečnily školní turnaje. V krásně  zrekonstruované tělocvičně na Tyršově ulici se uskutečnily čtyři školní turnaje pro mladší a starší dívky i chlapce. Celkem se zúčastnilo více než 50 dětí naší školy. Vítězové pak reprezentovali v okresním kole. Starším dívkám ani chlapcům se v okrese moc nedařilo, mladším chlapcům utekl bronz o chloupek a skončili na 4. místě. Zazářily však mladší dívky ve složení: Julie Konkolová, Míša Drozdová a Nella Bartošková. Dívky suverénně vyhrály a postoupily do krajského kola.

Krajské kolo proběhlo 15.11.2023 v Hodoníně. Děvčata vybojovala 3. místo a domů si vezla diplom, pohár a bronzové medaile. Velice jim gratulujeme a přejeme zdraví a hodně sil, neboť všechny jsou teprve šesťačky a mohou naši školu i příští rok reprezentovat ve stejné kategorii.

Mgr. Markéta Sekaninová

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv