Světový den zvířat ve školní družině

autor: | Říj 19, 2022 | Školní aktuality

Světový den zvířat ve školní družině

Dne 6.10.2022 jsme v družině oslavili Světový den zvířat, a to velkým zábavným odpolednem pro všechny družinové děti. Akce se uskutečnila na atletickém oválu. Pro děti zde byly přichystány hry, soutěže, prostřednictvím kterých mohly navštívit všechny kontinenty světa. Všichni jsme si odpoledne moc užili, počasí nám přálo…. Na závěr jsme také vyhodnotili výtvarnou soutěž, do které měli možnost zapojit se všechny družinové děti v předchozích 14 dnech. Vítězové výtvarné soutěže byli Helenka Nevědělová a bratři Ondřej a Jakub Nedojedlí. A v zábavném odpoledni jsme zvítězili všichni. Moc děkuji za pomoc s přípravou panu „VY“, a také asistentům a p. uč. Vrtílkovi za hladký průběh akce.
Za celý realizační tým
Dagmar Valchařová

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv