Technická olympiáda 2021

autor: | Pro 1, 2021 | Školní aktuality

SOŠ a SOU Vyškov připravila novou týmovou soutěž pro žáky základních škol. První ročník Technické olympiády se uskutečnil tento školní rok na podzim za účasti soutěžních družstev z osmi základních škol našeho regionu. Naše škola tam vyslala smíšený tým žáků z 8. a 9. ročníků, Žáci soutěžili v disciplínách rozdělených do čtyř kategorií: Technické myšlení, Programování, Manuální zručnost a Kreativita. Olympiáda  se žákům líbila a měli možnost porovnat zkušenosti a kreativitu s konkurencí. A jak se nám soutěž povedla? Na 1. místě se umístilo družstvo ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, na 2. místě skončilo naše družstvo ZŠ Rousínov a na 3. místě družstvo ZŠ Vyškov, Nádražní 5.

Děkujeme všem žáků za reprezentaci školy v Technické olympiádě 2021 a přejeme žákům mnoho úspěchů při dalším studiu. V dalšíh letech se těšíme na další ročníky Technické olympiády.

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv