Technická olympiáda 2022 ve Vyškově

autor: | Říj 24, 2022 | Školní aktuality

Ve čtvrtek 20. října 2022 se na SOŠ a SOU Vyškov, pod záštitou MAP II, Vyškovsko, konal 2. ročník Technické olympiády. Soutěž byla určena pro žáky II. stupně, kteří soutěžili ve čtyřech kategoriích: technické myšlení, manuální zručnost, počítačová dovednost, kreativní přístup a myšlení. Soutěže se účastnilo osm základní škol z celého okresu Vyškov. Odkaz na článek pořadatele je zde.

Naši školu reprezentoval pětičlenný tým ve složení žáků 8. a 9. ročníku: Amely K., Lukáš S., Adam S., Martin M., Jakub G. Některé úkoly v kategoriích plnil tým společně a některé úkoly každý žák samostatně. Celý tým si vedl v průběžných úkolech soutěže úspěšně, zdárně a obsadil po napínavém sečítání bodů za společnou týmovou práci a za práci jednotlivců v týmů celkové pěkné 3. místo na okrese Vyškov.

Všem žákům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv