Technická olympiáda – školní kolo

autor: | Zář 30, 2022 | Školní aktuality

V úterý 27. září 2022 proběhlo školní kolo Technické olympiády školní v odborné učebně školních dílen. Soutěžící z řád žáků 8. a 9. ročníku měli plnit zadané úkoly na šesti různých stanovištích: (Kimova hra na paměť; poznávání materiálů; technické myšlení – popis sestavení rámečku; zručnost – řezání materiálu; kreativita – digitální kreslení na přesnost a čas; technické myšlení – praktické sestavení předmětu podle návodu ze stavebnice Merkur). Na jednotlivých stanovištích byli žáci ohodnoceni podle úspěšnosti a rychlosti body. Soutěžící školního kola T.O. jsou:

• Schlesinger
  • Mlčák
  • Gecler
  • Huy
  • Kašparová
  • Vartová
  • Králíková
  • Skřivánek
  • Ingr
  • Macík

Ze soutěžících školního kola byli vybráni nejúspěšnější žáci, kteří se zúčastní 2. ročníku okresního kola Technické olympiády dne 20. října 2022 na SOŠ a SOU ve Vyškově. Úspěšní poustupující do okresního kola T.O jsou:

• Kašparová
  • Schlesinger
  • Gecler
  • Skřivánek
  • Macík

Děkujeme všem žákům za účast ve školním kole Technické olympiády a přejeme postupujícím žákům mnoho úspěchů v okresním kole olympiády.