Aktivace nových čipů

autor: | Srp 21, 2023 | Provozní informace

Vážení rodiče.

Využijte klidnějšího provozu školy o prázdninách a přijďte si aktivovat čipy pro docházku či školní obědy pro nové žáky. Týká se to především tedy prvňáčků, ale i ostatních nově příchozích. Stávajícím žákům zůstává čip aktivovaný z dřívějška. Ještě připomínáme, že strávníci se vždy přihlašují na aktuální školní rok, proto musíte odevzdat novou přihlášku. Takže kdo to nestihl v červnu či pozapomněl, učiňte tak včas.

Aktivovat musíte zvlášť pro docházku – v kanceláři školy na Habrovanské, a zvlášť pro odebírání obědů – v kanceláři školní jídelny, rovněž na Habrovanské, a to v těchto dnech:

23. 8. – 25. 8. v době 8 – 14 h.

28. 8., 30. 8. a 1. 9. v době 7:30 – 15: 30 h.

Po telefonické domluvě lze i jindy.

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv