Atletika – první závody jsou za námi

autor: | Dub 26, 2017 | Školní aktuality

Atletika – první závody jsou za námi

První zimní období naší atletické přípravky v Rousínově je za námi a míříme vpřed do přípravy letní. Sadu, kterou si děti rozbalily jako předčasný vánoční dárek, plně využíváme téměř v každém tréninku. Než nám začalo závodní období venku, zkusili jsme si závody mezi sebou. V běhu, ve skoku dalekém z místa, v hodu míčkem i raketkou.

Jaro nám ze začátku přálo krásným počasím, takže jsme se docela brzy přesunuli na tréninky ven. V poslední době jsme ale rádi za tělocvičnu, která je dostatečně velká a umožňuje nám plného využití i v horším počasí.

Někteří z nás už se zúčastnili několika závodů…především v běhu ( Běh se svíčkou, Štafetový běh, Jarní běh Rousínovem ). Nabíráme tak nové závodní zkušenosti, pěkná ocenění a hlavně první medaile, které nás motivují k dalším sportovním výkonům jak na tréninku, tak i na závodech.

Martina Straňáková

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv