Branný den na prvním stupni

autor: | Srp 10, 2018 | Školní aktuality

Letos se konal i pro žáky prvního stupně branný den, který se uskutečnil v úterý 26. června. Na děti čekala tři stanoviště, kde plnily nejrůznější úkoly, které prověřily nejen jejich hbitost a mrštnost, ale i získané vědomosti z dopravní výchovy, přírodovědy, zdravovědy nebo ekologie. Velkým lákadlem bylo pro děti stanoviště, které si pro ně připravili členové hasičské jednotky ze Slavkova u Brna. Děti si vyzkoušely nejen hasit domeček, ale seznámily se i s prací hasičů a vybavením hasičského vozu. Po splnění všech úkolů čekala na děti odměna – párek v rohlíku, na kterém si všichni pochutnali. Počasí nám ke konci branného dne moc nepřálo a začalo pršet, ale i přesto si všichni tento den užili.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv