Bruslení nás baví

autor: | Úno 28, 2024 | Školní aktuality

Po roční přestávce jsme se s žáky opět vydali bruslit na zimní stadion v Rousínově. Místní veřejné kluziště je skvělým místem pro zpestření výuky tělesné výchovy. Malí i velcí bruslaři si tak na čerstvém vzduchu mohli zdokonalit své bruslařské a hokejové dovednosti. Žáci na ledě prošli základním výcvikem jako je sednutí na ledě (imitace pádu), způsobů vstávání bez pomoci, přes chůzi na bruslích, rozjetí, zastavení, jízdy pozpátku, překládání a nechyběli samozřejmě dovednostní hry. Někteří vyzkoušeli různé triky, například skoky a piruety. Společně jsme fungovali jako skvělý tým. Kdo uměl bruslit, pomáhal ostatním, které ještě tolik bruslit neumí, nebo na bruslích stáli poprvé v životě. Celkově jsme si užili skvělé hodiny na kluzišti. Těšíme se na příští sezónu a další příležitosti ke zlepšení našich tělesných dovedností a doufáme v co nejlepší přírodní podmínky.

Mgr. Kateřina Šmehlíková

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv