Coca Cola Cup 2013/2014

autor: | Říj 14, 2013 | Školní aktuality

Coca Cola Cup 2013/2014

Dne 3.10.2013, tedy hned dva dny po minifotbalu, sehráli naši žáci kvalifikační turnaj v Coca Cola Cupu, který se uskutečnil na stadionu v Rousínově. Našimi soupeři byly základky ze Slavkova, Tyršova a Komenského. První zápas jsme sehráli s Tyršovkou. Přestože jsme ještě chvíli před koncem drželi vedení 1:0, hostům se nakonec podařilo vyrovnat na konečných 1:1. Jak velká je to škoda se ukázalo hned v dalším zápase, kdy Tyršovka doslova deklasovala Komeňák 7:0, a nám nezbývalo nic jiného než stejného soupeře porazit o 8 a více branek. To však byl pro naše hráče nadlidský úkol a po velkém trápení jsme slabého soupeře porazili “pouze” 3:1 a s letošním ročníkem se tak rozloučili. Kromě zmíněných 10 hráčů, kteří hráli minifotbal se turnaje ještě zúčastnili František Jelínek, Jan Fečo (oba 7.A), Jakub Hůlka (7.B), Martin Kadaňka (8.B) a Dominik Vlach (9.C).

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv