Coca Cola Cup – krajské kolo dívek

autor: | Dub 27, 2016 | Školní aktuality

Fotbal je stále brán jako „chlapecká“ hra. Přesto i naše dívky dokázaly, že jim tento sport není cizí. Na podzim si vybojovaly postup do krajského kola Coca Cola Cupu, které se odehrálo 14. dubna 2016 v Hustopečích. Fotky z turnaje najdete zde.
Za chladného počasí nastoupily dívky k prvnímu zápasu proti ZŠ Olbramovice. Neuběhlo ani pět minut a již jsme vedly 1:0; branku vstřelila Aneta Vlachová. Pak ještě přidala další tři. Dvakrát se do brány soupeřek trefila i Pavlínka Lusková. Celkem jsme tento zápas vyhrály 6:0.
V druhém zápase nás čekaly domácí dívky ze ZŠ Hustopeče. Zápas byl dlouho vyrovnaný, v prvním poločase nepadla branka žádná. První gól padl až v půlce druhého poločasu, bohužel do naší brány. Ve zbytku času jsme už nedokázaly vyrovnat, a tak jsme nakonec podlehly 0:1 a obsadily celkové druhé místo v Jihomoravském kraji. Již teď se děvčata těší na další ročník, který začne v září tohoto roku. Dívkám přejeme mnoho dalších úspěchů.