Elektronický docházkový a stravovací systém (nejen) v ZŠ

autor: | Čvn 15, 2018 | Provozní informace

Vážení rodiče,

v těchto dnech děti přinesou domů informace o možnostech přístupu do rousínovských škol od příštího školního roku pomocí jednotného elektronického systému. Věnujte tomu prosím náležitou pozornost, je to velmi důležité např. pro objednávky a výdej obědů od příštího školního roku. Dovolte malá upřesnění:
1. Čip bude pro žáky nezbytný pro výdej oběda a pro vstup do školy po 8.00 h, kdy bude škola uzamčena (např. po návštěvě lékaře). Není však nutná karta ISIC (ze školy), stačí “obyčejný” čip (z MÚ). Je to na Vašem uvážení. Obojí funguje stejně, karta má širší využití (a je dražší)
2. Úhrada karty ISIC je nanejvýš vhodná bezhotovostně, stejným způsobem jako pomůcky. Manipulace s větší hotovostí je pro školu problematická. Pokud nemáte dostatečný zůstatek na “školním žákovském účtu”, prosím zajistěte včas.
3. Žádosti o vydání karty ISIC neposílejte přes třídní učitele, ale přineste či pošlete do kanceláře školy p. Smejkalové, i s vhodnou fotografií v elektronické podobě (např. na flash disku apod.). Žádost děti přinesou, lze ji stáhnout z webových stránek školy (Pro rodiče – Formuláře).
V případě dotazů se obracejte na vedení školy, nejlépe na ředitele. Opakující se dotazy zveřejníme na webu.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv