Florbal pro žáky 4. a 5.tříd

autor: | Bře 3, 2020 | Školní aktuality

Dne 12. 2. 2020 se v naší sportovní hale uskutečnilo okresní kolo ve florbalu pro žáky 4. – 5.tříd. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů z okresu Vyškov. Hrálo se na dvě tříčlenné skupiny, první dva postupovali do semifinále. Naši hráči postupně porazili ZŠ Na Vyhlídce 8:1, ZŠ Brankovice 15:3 a v semifinále Moravské Prusy 7:2. Ve finále nás čekala ZŠ Bučovice 711. Ve velmi vyrovnaném finále jsme ještě těsně před koncem prohrávali 3:4, ale v posledních vteřinách se nám podařilo vyrovnat a vynutit si tak nájezdy. I v nich to bylo dlouho velmi vyrovnané, nakonec ale přece jen byli o něco šťastnější hráči Bučovic a v turnaji zvítězili. Přesto, že jsme skončili druzí, jako pořadatel krajského finále jsme si zajistili postup i z druhého místa.Image result for florbal
Krajské finále se hrálo 3.3.2020 opět v naší hale. Zúčastnilo se ho 8 týmů, systém byl podobný jako v okresním kole, jen skupiny byly tentokrát čtyřčlenné. Naši hráči se soupeřům, kteří se florbalu věnují v různých klubech, snažili vyrovnat bojovností, ale nakonec přece jen rozhodla větší kvalita a tak jsme v krajském finále obsadili osmé místo. Přesto už i postup z druhého místa do kraje lze považovat za úspěch a hráčům k němu gratulujeme.

Naši školu reprezentovali: M. Vanderka, M. Boušek, J. Juráček, D. Pernica, M. Vintr, F. Skřivánek, A. Bartošek, A. Bouda, O. Hrachovina, V. Svobodová a D. Kuklínek.

Martin Havlíček

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv