Indiánská stezka ve školní družině

autor: | Čvc 2, 2022 | Školní aktuality

V pondělí 27. června jsme se v družině rozloučili se školním rokem. Po obědě jsme vyrazili na indiánskou stezku. Sluníčko pálilo, ale v „Rousínovském pralese“ bylo příjemně. Během pochodu jsme museli splnit 8 úkolů, které nám dopoledne nastražily naše paní vychovatelky Jana a Darina. Stezka nás zavedla do Čechyně na hřiště, kde si každé oddělení našlo svůj poklad. Paní vychovatelka Jana nám přichystala plné krabice barevných těstovinových korálků. Pan „Vy“ si zahrál s dětmi indiánskou schovávanou. Všichni jsme si tuto poslední akci parádně užili. Jako správné indiány nás nepokořilo ani horké počasí. Děti si odnesly hezké zážitky a vychovatelé zase dobrý pocit z radosti všech dětí….

Za kolektiv vychovatelů Dagmar Valchařová

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv