Informace k přihlášení do systému Škola OnLine

autor: | Zář 2, 2021 | Provozní informace

Vážení rodiče a žáci,

informujeme vás o přístupu do školního systému Škola Online, který škola používá. Rodiče nově příchozích žáků obdrželi elektronicky do e-mailu informace k přihlášení do systému s PINem pro sebe a své děti a někteří od svých třídních učitelů dostali informace k přihlášení pro žáky v papírové formě. Ostatní žáci a rodiče mají přístupy z loňského roku. V odkazech níže naleznete odkaz k přístupu do systému, který je i na webových stránkách školy v hlavním menu pod ONLINE ŠKOLA, dalé naleznete níže odkaz ke stáhnutí aplikace do chytrého telefonu, odkaz na příručky a úkázkové video k systému.

Přístup do systému Škola OnLine:

Odkaz na stažení aplikace Škola OnLine do chytrého telefonu:

Odkaz k uživatelské příručce k systému Škola OnLine::

Odkaz na videa k systému Škola OnLine:

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv