Informace pro první třídy ve školním roce 2020/2021

autor: | Čvn 8, 2020 | Provozní informace

Z důvodu doporučených hygienických opatření nebude možné do konce školního roku 2019/2020 pozvat rodiče s dětmi na prohlídku školy, nejdůležitější informace proto uvádíme zde.
První třídy jsou umístěny na pracovišti Tyršova, kde je v provozu i jídelna. Do družiny se děti budou přesouvat na Sušilovo náměstí (budova ZUŠ).
Prosíme rodiče, aby k odběru obědů ve školní jídelně přihlásili děti do konce června 2020, přihlášku si můžete stáhnout přímo zde: Přihláška ke školnímu stravování (doc, pdf) a odevzdat lze v kanceláři školní jídelny na Habrovanské, vhodit do poštovní schránky u zadního vchodu ZŠ nebo poslat oskenovanou přihlášku na e-mail bartoskoval@www.zsrousinov.cz
Děti budou potřebovat elektronický čip, podrobné informace naleznete v článku na webu školy Informace pro rodiče o použití elektronických čipů

Prosíme o obstarání následujících pomůcek pro děti:

• aktovka, pouzdro
  • přezůvky v plátěném pytlíku, děti přihlášené do družiny 2x
  • cvičební úbor, sálová obuv do tělocvičny
  • kvalitní pastelky – základní barvy v pouzdře
  • trojhranné tužky číslo 1, 2 po dvou kusech
  • kvalitní nůžky
  • obaly na sešity, učebnice, pracovní sešity
  • tyčinkové lepidlo – nechají doma
  • zástěra nebo starší tričko
  • vše označit monogramem
  • ostatní pomůcky zakoupí po dohodě s rodiči škola.

Školní rok 2020/2021 začíná v úterý 1. září 2020, seznamy dětí budou od 27. 8. 2020 k nahlédnutí v budově na ulici Tyršova. První den si děti přinesou pouze aktovku a přezůvky v plátěném pytlíku.