Konec prodejního automatu na mléčné výrobky

autor: | Čvn 16, 2014 | Školní aktuality

Konec prodejního automatu na mléčné výrobky

Vážení rodiče,

společnost Come-automaty s.r.o. ke dni 30.6.2014 vypověděla ZŠ Rousínov smlouvu o provozu prodejního automatu na mléčné výrobky. Jedná se o jednostranný krok ze strany jmenované firmy bez jakéhokoliv udání důvodu. Zástupci společnosti Come žádají, abyste dočerpali zůstatky na kartách. V oznámení uvádějí:  “V případě, že nebude možné kartu dočerpat, podejte si žádost o převedení zůstatku e-mailem na info@happysnack.cz s uvedením účtu, na který bude zůstatek převeden a to za poplatek 25,-  Kč.”

S případnými dotazy se obracejte přímo na uvedenou společnost, škola pouze poskytuje prostor pro umístění automatu. O případné další spolupráci s jiným poskytovatelem obdobných služeb bude rozhodnuto v září.

Text výpovědi je k nahlédnutí zde, text oznámení zde.

Využijte posledních příležitostí a dočerpejte nárok na dotované mléko!

 

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv