Konverzační soutěž v anglickém jazyce – okresní kolo

autor: | Úno 21, 2017 | Školní aktuality

Konverzační soutěž v anglickém jazyce – okresní kolo

Dne 16. 2. se ve vyškovském centru volného času Maják uskutečnilo okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce. Soutěžilo se v porozumění mluvenému slovu – poslech nahrávky – a ve schopnosti mluvit a konverzovat v angličtině. Každá ze 13 zúčastněných škol mohla do soutěže vyslat pouze jednoho žáka z každé kategorie.
V kategorii 1.A naši školu zastupoval Václav Hofman ze 6. A, který prokázal ve školním kole nejlepší schopnosti především v mluveném projevu. Přirozeností své promluvy a schopností plynule a vtipně konverzovat si získal i porotu ve Vyškově a byl za svůj výkon oceněn krásným druhým místem.
Děkujeme Vaškovi za skvělou reprezentaci naší školy a těšíme se, že uspěje i v budoucích soutěžích.
Mgr. Petra Vazačová

Výsledek obrázku pro english conversation

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv