Konzultační den

autor: | Říj 2, 2020 | Provozní informace

Aktuálně: vzhledem k rychle se měnící se situaci a rychlému šíření podezřelých případů nákazy, omezte prosím svoji účast na konzultacích jen na nejnutnější případy. Schůzku rodičů žáků 9. ročníku lze dohodnout s výchovnou poradkyní individuálně. Při návštěvě školy dodržujte prosím přísně veškerá nařízená opatření (roušky, dezinfekce, odstupy).

Děkujeme za pochopení.

Vážení rodiče,

první konzultační den v tomto školní roce se uskuteční ve čtvrtek 8.10.2020 v době od 14.00 do 16.30 h na obou pracovištích (Habrovanská, Tyršova).

Třídy II.B a IV.B budou mít konzultační den 13.10. ve stejnou dobu. Důvodem je nepřítomnost vyučujících.

Další nepřítomní učitelé: Ing. A. Šullová, Mgr. J. Kyjovský (od 15:30 h).

V průběhu KD se v pracovně přírodopisu uskuteční schůzka výchovné poradkyně pro volbu povolání Mgr. Nevařilové s rodiči žáků 9. ročníku k organizaci přijímacího řízení. Z důvodu omezení kontaktu jsou schůzky naplánovány postupně takto:

v 15:00 rodiče žáků IX. A

v 15:30 rodiče žáků IX. B

v 16:00 rodiče žáků IX. C

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv