Krajské kolo ve florbale

autor: | Led 21, 2015 | Školní aktuality

Krajské kolo ve florbale

V úterý 20.1.2015 se naši žáci zúčastnili ve Slavkově krajského kola ve florbale, na které se probojovali z prosincového okresního kola. Ve čtyřčlenné skupině, ze které postupovaly dva týmy, jsme se nejprve utkali se Znojmem a po výborném výkonu jsme zvítězili 3:0. Ve druhém zápase jsme těsně podlehli favorizovaným Pohořelicím 1:2 a v posledním zápase nás čekala Hroznová Lhota. Poločasové vedení 1:0 nás ale ukolébalo tak, že jsme po nejhorším poločasovém výkonu na turnaji odešli poraženi 1:3. I tak jsme ještě mohli při vítězství Pohořelic nad Znojmem postoupit do semifinále, ale remíza 0:0 z tohoto zápasu nás nakonec odsunula pouze k nájezdům o 5.místo s domácím Slavkovem. V nich byl naším jediným úspěšným střelcem Jakub Mrázek, a tak jsme po porážce 1:2 obsadili konečné 6.místo.
Naši školu reprezentovali: Michal Vintr, Jakub Hůlka, Adam Chelík, Jan Fečo, Jakub Mrázek, Martin Baláž, Michal Červinka, Adam Skřivánek, Bořivoj Cvingráf, Radek Prchal a Michal Žálik.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv