Materiály, informace a online učebnice pro výuku a vzdělávání zdarma

autor: | Bře 16, 2020 | Provozní informace

Dobrý den, vážení rodiče a žáci,

informujeme vás o tom, že se k nám dostaly v této mimořádné situaci zdroje online učebnic a podpurné materiály pro výuku a vzdělávání na ZŠ včetně licenčních kódu, certifikátú. Můžete je nyní bezplatně využívat pro výuku a vzdělávání –  klikněte zde a stačí se zaregistrovat dle pokynů, návodů a lze je snadno používat.

Pro informaci Česká televize spouští od pondělí 16. března 2020 projekt nazvaný UčíTelka. Každý den čeká na programu ČT2 na žáky prvního stupně základních škol vyučování prostřednictvím televizní obrazovky. V úterý a ve čtvrtek pak pomůže v pořadu Škola doma na ČT1 s přípravou na přijímací zkoušky. Projekt UčíTelka vzniká s odbornou garancí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Česká televize jej spustí prozatím na dobu jednoho měsíce.

Doplněný materiál pro využívání výuky a vzdělávání o přístupu nyní zdarma do systému Národní­ knihovny České republiky, Digitální knihovna Kramerius na web adrese: http://kramerius.nkp.cz

Přímé odkazy na podpurné vzdělávací a výukové materiály:

Certifikaty k pdf souboru, k jednotlivým předmětům:

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv