McDonald´s cup 2018 – okresní kolo Vyškov

autor: | Kvě 22, 2018 | Školní aktuality

V pátek 18. 5. 2018 se na fotbalovém stadionu ve Vyškově uskutečnilo okresní kolo McDonald´s cupu pro žáky I.stupně ZŠ. Soutěž probíhala ve dvou kategoriích. Kategorie A – žáci narození 2008 – 2011 a kategorie B – 2006 – 2008, s tím že žáci narození v roce 2008 mohli startovat pouze v jedné kategorii.
Starší chlapci po porážce v prvním zápase s Brankovicemi v dalších zápasech nezaváhali a obsadili krásné druhé místo. Mladší kluci na tom byli ještě lépe. Ve všech zápasech dokázali svoje soupeře porazit a vybojovali si tak právo reprezentovat okres Vyškov v krajském kole v Brně. Výsledky jednotlivých utkání a střelce branek naleznete zde.
Martin Havlíček

Související obrázek

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv