Nový stravovací systém iCanteen – aktualizováno!

autor: | Lis 13, 2018 | Provozní informace

Dobrý den,

spustili jsme nový stravovací systém společnosti Z-WARE.cz nazvaný iCanteen. Odkaz do systému najdete přímo v hlavní menu web stránek školy zsrousinov.cz pod název i-Jídelna. Před přihlášením do systému najdete v levé části aktuální jídelníček školní jídelny a v právé části je přihlašovací menu do systému. Přihlašovací login a heslo by mělo zůstat stejné u “starých” strávníků, tj. u těch, kteří byli přihlášeni již v minulém školním roce. “Noví” strávníci, kteří se přihlásili ke stravování až od září (nejčastěji to budou prvňáci a nově příchozí šesťáci), dostanou s největší pravděpodobností nové přístupové údaje. Vše bude řešeno ve škole, třídní učitelé dětem tyto údaje rozdají během několika dnů.

Pokud přesto budete mít problém s přihlášením do systému kontaktujte prosím vedoucí školní jídelny p. Bc. Lenka Bartoškovou, e-mail: bartoskoval@www.zsrousinov.cz, telefon:+420 517 370 030.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv