Okresní kolo OVOV

autor: | Dub 9, 2018 | Školní aktuality

Oproti minulým rokům se tato sportovní akce uskutečnila poměrně brzy a to již 27. 3. 2018. Letos se jí od nás zúčastnilo osmičlenné družstvo a 14 jednotlivců. Disciplíny byly stejné jako loni i jako na našem školní kole, o kterém si můžete přečíst na našich stránkách. Účast škol byla letos rekordní, naše družstvo obsadilo celkové 5. místo. Výsledky najdete v tabulce zde.

Mnohem více se dařilo jednotlivcům, celkem jsme získali 4 zlaté, 5 stříbrných a 4 bronzové medaile.
V krajském kole nás budou reprezentovat: Aneta Blažková, Eliška Trtílková, Terezie Zouharová, Tereza Kolejková, Marek Grošek, Jakub Gecler, Marek Musil, Filip Wagner, Erik Dudaš a René Prokop. Přejeme jim ještě mnoho dalších sportovních úspěchů.

Markéta Sekaninová

Související obrázek

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv