Okresní kolo ve futsalu 2020

autor: | Úno 7, 2020 | Školní aktuality

V pátek 17. 1. 2020 se na ZŠ Purkyňova uskutečnilo okresní kolo ve futsalu pro chlapce z 8. – 9.tříd. Do okresního finále se z podzimních okrsků probojovalo pět škol. Turnaj se tedy hrál systémem každý s každým. Našim chlapcům se podařilo zvítězit ve dvou zápasech a to proti Otnicím 6:1 a domácí Purkyňce 3:1. S pozdějšími vítězi z Bučovic jsme prohráli 1:3, ale nejvíc nás mrzela nešťastná porážka 1:2 s Tyršovkou Vyškov. Při remíze bychom skončili druzí, gól, který jsme obdrželi těsně před koncem, nás však odsunul na konečné 4.místo. I tak ale hoši podávali v turnaji výborné výkony, zejména v zápase s Purkyňkou, a ke čtvrtému místu jim gratulujeme.
Naši školu reprezentovali: Michal Bartošek, Petr Hustoles, Adam Šlimar, Robert Matula, René Prokop, Lukáš Doležel, Jan Hvozdovič, Radoslav Dvořáček a Petr Toman.

Martin Havlíček

Image result for futsál logo

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv