Okresní šachový přebor základních škol

autor: | Pro 5, 2013 | Školní aktuality

Okresní šachový přebor základních škol

V pátek 29. listopadu 2013 se ve Vyškově konala postupová soutěž družstev žáků základních škol v šachu. V kategorii Z1 ( žáci 1.- 5. ročníku ZŠ ) naši školu reprezentovali Jakub Švejnoha, Jan Hvozdovič, Ondřej Jakub Chromý a Daniel Jan Chromý. Kategorii Z2 ( žáci 6. – 9. ročníku ZŠ ) zastupovali Jan Straka, Jan Fečo, Jan Sekanina a Abdul Boukhiar. Mladší žáci jeli do Vyškova jako obhájci 1. místa. Svoji roli favorita potvrzovali hned od prvního kola a s jasným bodovým náskokem soutěž opět vyhráli a budou naši školu reprezentovat v krajském kole. Starší žáci obsadili v silné konkurenci pěkné 5. místo. Všem žákům děkujeme za bojovné výkony . Poděkování patří také panu ing. Pavlu Švejnohovi, který již několik let, zcela nezištně, vede na naší škole šachový kroužek.

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv