Okrskové a okresní turnaje ve florbalu – kategorie H3

autor: | Pro 13, 2019 | Školní aktuality

V pátek 8. 11. 2019 se v naší sportovní hale uskutečnilo okrskové kolo ve florbalu pro kategorii H3 (mladší chlapci – 6. -7. ročník). Naši hráči si počínali suverénně a postupně porazili všechny své soupeře. Tím si zajistili postup do okresního kola, které se konalo ve středu 20. 11. 2019 taktéž v naší hale. Po úvodním vítězství 5:1 nad ZŠ Slavkov, Komenského nás v boji o postup do finále čekal těžší soupeř, ZŠ Drnovice. Ve vyrovnaném zápase byli nakonec šťastnější hráči Drnovic, kteří tak po těsné výhře 2:1, postoupili do finále. Nás čekalo utkání o třetí místo se ZŠ Bučovice 711. Naši hráči ukázali větší touhu po vítězství, a po výhře 4:3 si na krk pověsili bronzové medaile. Celý turnaj pak vyhrála šťastným gólem v závěrečných vteřinách ZŠ Vyškov, Purkyňova. Naši školu reprezentovali: Ondřej Fiala, Václav Šubrt, Jakub Hráček, Jaromír Kala, Daniel Mrázek, Roman Salcburger, Lukáš Pospíšil, Marek Vintr, Filip Wagner, Lukáš Valehrach, Patrik Sodomka a Marek Grošek.

Martin Havlíček

Rubriky Nedávné příspěvky Archiv